| Lexiix a întrebat:

Heii`! Care este fan Andy Sixx `love struck . Si ce melodii va plac de la Black Veil Brides `love struck ? love struck

7 răspunsuri:
| FaraNume1249 a răspuns:

Euuuuu big grin.Rock'n'rolling all over the place \m/ Hai, hai, nu mai zice nimic comunitatea culta de metal din tara asta?laughing Mai lasati si voi niste iduri, ca suntem asa putini incat mai mai sa ne omoare lumea pe strada. T.T

| XanthiaSin a răspuns:

Bunawave eu sunt un fan foarte mare a lu' Andy Sixx:X Este cel mai frumos cantaret din lume:X:X:X imi plac toate melodiile de la Black Veil Brides! Nu exista nici o melodie de a lor pe cere nu o stiu:X:X

| MoNy77 a răspuns:

Sunt mare fana Andy Sixx si melodia mea preferata e The Legacy

| AndySixx2001 a răspuns:

Hey-hey! Sincer eu sunt obsedata de el rolling on the floor si ca melodie preferata ar fi Faithless...dar imi palc toate ce dracu'...el este perfectiunea :X *ador persoanele care le place de Andy si nu de Justin Biber*

| robertalove99 a răspuns:

Eu sunt un mare fan BVB pur si simplu ii iubesc. Andy are o voce suberba si este unul dintre cantaretii mei pref
:* :X

| CalareataRoscata a răspuns:

Yo sunt o mre fana a lu` Andy Biersack(Sixx).e cel mai dragut rocker...dar sincer nu pot alege o singura melodie de la BvB toate is GENIALE..BVB ARMY!