| UmbraDeVulpe a întrebat:

Nu e asa puternica lanterna de la telefon, de ce oare? Am iphone 14, oare asa e lanterna la telefonul asta sau de ce e asa? Deci pentru mine nu e slaba ca vad bine dar cineva asa a spus ca ce e cu lumina asta ca nu e buna, oare chiar asa e sau? Si nu are lanterna asa puternica iphone 14?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca tu esti multumit, nu vad problema. Vrei lumina puternica, ok, iti cumperi o lanterna separat, ca tot trebuie una la casa omului, mereu.

Răspuns utilizator avertizat