| mrclaust a întrebat:

Nu imi funcționează jocul CrossFire. Se deschide antihack se încarcă pana la 100% se închide și normal ar trebui sa se deschidă jocul dar nu. Am încercat sa îl reinstalez dar nimic. Înainte e drept avea o problema dar mergea pana într-o zi când poc, nu sa mai deschis. Problema care o aveam înainte e ca tot asa după ce se încarcă anti-hack se deschidea jocul dar se închidea și imi rămânea pe un sfert de ecran negru, dar îl închideam, îl deschideam din nou și mergea. Acum nimic. Va rog ajutor.

2 răspunsuri:
| laurrapidfan90d a răspuns:

Windows-ul SIGUR 100%, acum 1 zii am avut aceeasi problema, trebuie sa reinstalezi windwos-ul...

| Txaker a răspuns:

Poate windowsul e de vina ca si mie nu-mi mergea si dupa vreo 4 luni am reinstalat windeowsu si mergea perfectbig grin