| FetitaUnuiBaietel a întrebat:

Nu inteleg de ce noi fetele trebuie sa suferim intotdeauna? S edespart de prieten ele sufera.La Nastere e o mare durere.Cind fac sex prima data tot sufera.Cind au menstruatie sufera ca poate avea niste planuri si din cauza menstruatiei planurile s-au risipit.
De ce?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

La faza cu prietenul ești o frustrată distrusă. La celelalte de acord, dar răspunsul este că habar n-am.

5 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Heii.
Nici eu nu stiu raspunsul, dar oricum cu toate ca fetele sufera mult mai mult decat baietii, noi cu calitatile noastre vom fi mereu mai presus decat baietii.Contraziceti`ma daca nu am dreptatewinking.

| ThePunisher a răspuns:

Fiecare are problemele lui in viata. Nici baietii nu au vieti perfecte. Si baietii sufera cand se despart de prietena, ca nu sunt toti baietii niste nenorociti, asa cum nu sunt toate fetele usa de biserica. Atunci cand fac sex prima data, si baietilor le este greu, pentru ca nu stiu cum sa procedeze. In loc sa iti plangi de mila, mai bine bucura-te de viata in pnm.

| AdiDassler a răspuns:

Pentru ca sunteti penibile.e corect?big grin

| SociallyDepressed a răspuns:

Sincer,si eu ma gandeam sa pun aceeasi intrebare.Cand fetele trec printr-o despartire sufera pentru ca ele se implica mai mult intr-o reltie.Cred ca asta e problema ta.
@AdiDassler inca un dezvoltat cerebral oh go on

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Din cate stiu eu din cauza Evei.ea a luat acel mar din copac chiar daca d-zeu i-a zis sa nu il ia.De atunci D-zeu a pedepsit toate femeile