| anamaria199814 a întrebat:

Nu inteleg de ce toti cei pe care ii cunosc ma considera o fraiera.
daca aveti raspuns va rog sa mi-a spuneti.
va multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| albastrualb77 a răspuns:

Banuiesc ca ai pus intrebarea doar pentru cei care te cunosc, poate daca te-as cunoaste, nu te-as considera asa, de ce te desconsidei?

6 răspunsuri:
| butterfly2013 a răspuns:

Poate ei nu te cred. poate tu asa iti imaginezi din cauza dispozitiei...Ma simt si eu des asa.

| anamaria199814 explică:

Cum adica detalii?

| ingerash_1981 a răspuns:

Poi majoritatea considera fraieri pe cei care sunt "catzelushii' altora.adica care fac ce zic altii, ca slugile laughingnjt daca e asa si in cazu tau

| AleX199506 a răspuns:

Pai sincer nu stiuhappy, dar ca sa nu te mai faca asa incearca:
-sa iesi din monoton
-sa folosesti cuvinte vulgare
-imbraca haine mai indraznete
-fa cate putina panarama la orelaughing
Daca ti-a fost de folos da-mi si tu o fundatongue

| Damii a răspuns:

Pentru ca sunt niste prosti...

| ZEU93 a răspuns:

Nu pot sa-ti raspund deoarece nu te cunosc, poate esti neindemanatica thinking