| Eastwood a întrebat:

am intrat pe un site si mi-a aparut politia romana cu arestul si nu stiu ce, e adevarata chestia?

Răspuns Câştigător
| alexutu001 a răspuns:

Politia nu face anunturi pe internet sau afiseaza mesaje pe desktop (in unele cazuri mesajul pe care l-ai primit tu a fost afisat si pe desktop-ul celor care au contactat virusul) ei bat direct la usa daca e ceva big grin. Daca ai antivirus cat de cat bun poate ca ai scapat usor.

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Formateaza ti pc, si nu mai intra pe site uri porno

| Eastwood explică (pentru suntserios):

Cum adica sa il formatez?

| Jigokunokishi a răspuns:

E un virus si la avut un prieten, cam naspa cu el in Pc...

| MishaIsMyHero a răspuns:

Nu,nu este adevarata.Este doar un virus.

| Eastwood explică (pentru MishaIsMyHero):

Si cum afecteaza pcu?

| MishaIsMyHero a răspuns (pentru Eastwood):

Păi...Total.Trebuie să reinstalezi Windows-ul. Uite aici un site:
http://jurnalul.ro/......28893.html
Pa,pa!

| Eastwood explică (pentru MishaIsMyHero):

Pai mie imi merge pc-ul normal si nu-mi apare la inceput chestia cu politia... E totul ok?

| MishaIsMyHero a răspuns (pentru Eastwood):

Nu mai înțeleg nimic.Mi s-a întâmplat și mie, dar eu nu puteam să fac nimic.Nu știu...

| 1Hekate1 a răspuns:

E virus! Ai grija ca.mie mi.s-a dus naiba pc-ul dupa ce am luat virusul ala idiot.A trebuit sa il reformatez.

| Eastwood explică (pentru 1Hekate1):

Si cum afecteaza pcu? Pot intra pe internat ca nu-mi mai apare

| 1Hekate1 a răspuns (pentru Eastwood):

Pai, mie dupa ce mi-a aparut mi-a mai mers cateva minute apoi s-a stins si cand il deschideam ba mi se stingea ba se bloca totul intr-una.Nu stiu ce sa zic, am mai vazut persoane la care le-a mers si dupa..Eu iti zic ce am patit eu

| Eastwood explică (pentru 1Hekate1):

Si cum l-ai reformatat?