| NUUSTIU a întrebat:

Nu mai stiu ce sa fac. Mama ma obliga sa ies afara din casa. Deci mama unei prietene a chemato pe mama la ea ca sa vorbeasca si mama vrea sa vin si eu ca sa stau cu prietena mea dar eu nu vreau sa merg pentru ca nu vreau sa ies afara si ma ales cu mama ...afara sunt toti colegii si o sa creada ca mi-e frica sa merg singura pe strada si nu sunt chiar asa mica incat sa merg cu mama. Cum sa o conving sa mearga singura? Si sa ma lase in pace pentru ca nu vreausa ies.

Răspuns Câştigător
| Am Muzica In vene a răspuns:

Asa ceva mai rar, o fata sa nu vrea sa iasa din casa...pai nici o problema-1. Spune-i ca esti deja mare si nu e nevoie ca sa te conduca
2. Spune-i:Mama ce bine iti stau blugi(chestii de genu)
3. Daca nu vrea nici asa convinge-o ca esti mare, dar sa nu te lasi niciodata batuta
4.Prefa-te ca esti bolnava
5. Iar in cel mai rau caz-------Protectia Copiilorlaughing(glumeam)

FUNDAbig grinbig grinbig grinbig grin

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ți-e rușina cu mama ta? Doamne, am trăit să citesc și așa ceva!
Mama este cea mai bună confidentă a ta. Ce ai?
Pa, pa.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Umm, nu e nicio ruşine să mergi cu mama ta. Chiar nu înţeleg care e problema. Pur şi simplu o însoţeşti până undeva, nu e nicio problemă...

| Derye a răspuns:

Ma draguta, nu o sa creada nimeni nimic. Si eu mai merg cu mama pana undeva, acum daca esti cu maica'ta langa tine inseamna ca te conduce?

| Zuzy a răspuns:

Io as vrea sa merg cu mama happy... E o femeie ocupata si cand mergem undeva doar noi 2 e la coaforstraight face. Profita! Mie imi placelove struckhappy sa merg cu mama undeva ( ca fetele )love struck

| davidwarner a răspuns:

Prefa-te ca dormi sau ca esti bonlava. Poate asa te lasa in pace.