| Deliazxcvbnm a întrebat:

Nu mai suport! X_x Am 14 ani, note foarte bune doar 2 medii de 9 straight face, restul 10! Cu toate acestea mama mea nu ma lasa afara. cel mult 1 ora langa bloc. am totul 14 ani ar trebui sa ies cu fetele cum merg ele ori la bazin, ori in centru straight face! Ma simt izolata straight face nu o inteleg. spune mereu ca nu are incredere in mine desi nu i-am dat motive! Am mai avut prietenii dar fara ca ea sa stie deoarece daca ii spuneam ca imi place de cineva se enerva si imi tot reprosa ca sunt prea mica straight face! E prea exagerata straight face, am incercat sa ii explic dar a fost in zadar straight face. Nu mai suport crying(((((((! Funditssaa

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ameninto cu notele..doamne..dar chiar asa e maicata..si credeam ca maicamea e rau..ameninto frate.c ai cu ce..cu notele, cu treaba...

Răspuns utilizator avertizat
| valentinamarinamary a răspuns:

Spune-i ca e viata ta si de acum ar fi cazul sa decizi tu in unele moduri, nu e corect sa fi asa buna la invatatura si in alte chesti si sa nu faci nimic, spune-i ca te simti izolata rau vorbeste cu tatal tau atunci, spune-i ca vrei sa-t traiesti viata! Eu as inebuni in locul tau!

| Jhfdfd a răspuns:

Te inteleg perfect, si eu trec printr'un lucru asemanator pentru ca parintii mei au hotarat sa ne mutam din zona unde merg eu la scoala, si unde sunt colegii mei, in cea mai aiurea zona a orasului, ma simt tare naspa ca nu ies cu colegi dar nu am cu care, si eu am 13... crying dar trebuie sa discuti cu mama ta despre tot ce se intampla, eu cred ca ea vrea doar sa te protejeze de toti prostii si idiotii de pe lume, eu zic ca nu e chiar corecta dar intr-un fel are dreptate, daca nu ma insel esti singura la parinti nu? ma rog mai putin conteaza asta, deci discuta cu ea pana ajungi la o intelegere, fa-o sa inteleaga ca poate avea incredere in tine demonstranduiowinking sper ca te'am ajutatwinking

| TotEuMa a răspuns:

Zi.i ca daca nu te lasa ea pleci tu pe ascuns si nu te mai intorci rolling on the floor)

| VFC a răspuns:

Incearca sa comunici mai mult cu mama ta sa ii spui sa te mai lase mai moale.Eu asa le-am zis si totul s-a schimbat si eu am 14 ani ca tine dar tie iti iese media 9.95 ce pana mea spune-i ca nu ai nimic de pierdut daca mai iesi si tu cu prietenii..eu sunt baiat si mai ies si eu cu fete sau in grup la un biliard cu baietii si lol ca mama stie ca sunt plecat de acasa si nu are nici o problema.Tu trebuie sa ii demonstrezi ca nu esti asa mica, si eu cand imi reprosa ca eram prea mik pentru diverse chestii eu incepeam sa ii spun ca nu are dreptate si mai si comentam(asa fac si acum)si nu prea mi-a mai zis nimic de bla bla bla mic mic bla bla bla, daca iti iese 10 la toate mama ta vrea mai multe de la tine si iti spune sa pui scoala pe primul loc

happy am mai auzit din astea sunt doar niste"chiestii"ale parintilor de a te pune pe invatat tu reproseazai ca ai 10 si ca trebuie sa te lase mai moale

Good luck
Funda

| Deliazxcvbnm explică:

Totusi * [ in loc de totul ]

| andreeadanielaionescu a răspuns:

Eu plecam de acasa happy sincer nu ai cu cine discuta :l; l.,. ai note ff bune dupa cum spwinking nu vad dc sa nu te lase happy...