| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai suportttt! Cateodata stau si ma uit in jur si parca toata lumea este frumoasa numai eu nustraight face.Nu ma mai suport! Sunt cea mai urata persoana din lume.Im primul rand sunt neagra crying,am parul gras si are un aspect oribil,sunt neagra pe langa ochi,am cearcane, pur si simplu urasc tot la mine crying! Poate sa ma ajute cineva cu un sfat ceva sa nu mai arat asa?sad Si nu incepeti iar ca fiecare e frumos in felul lui pentru ca la mine nu merge asta. Multumesc!

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Odata vei intalni pe cineva care te va iubi asa cum esti si te va admira pentru frumusetea ta care pentru tine acum nu se vede! Crede-ma, multe persoane trec prin asta la o anumita varsta sau perioada...
Si apropo : NU esti neagra ca doar nu esti din Cuba happy, esti bruneta si ca sa stii mie imi plac mai mult brunetele... happy

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Uite ca eu incep cu fiecare este frumos in felul lui. Si special. De ce nu te vezi frumoasa? Ca Dumnezeu sigur te-a inzestrat cu ce-i mai frumoswinking
Nu trebuie sa te vezi atat de urata si daca chiar nu-ti place de tine incearca un machiaj discret care sa-ti acopere micile defecte. Daca ai parul gras, foloseste un sampon adecvat si spala-te mai des (2-3) ori pe saptamana. Si ce daca esti neagra? Nu, conteaza culoarea in a fi frumos.
Multa bafta happy

| sori88 a răspuns:

Neagra sau creola? pai tunde-te cum te avantajeaza, machiazate discret, gasesteti propriul stil...

| adryNY a răspuns:

Pierzi multe daca urasti unele persoane...iar daca te urasti... pierzi totul.