| Smiiilee a întrebat:

Nu merge sa mai pun poza de profil pe facebook la pagina... dc oarreee? crying am incercat de 100 de ori si imi da eroare sa pun poza de coperta merge dar la profil nu. DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce eroare iti da? Baga poza in Paint si modifica la max 500x500 apoi salveaza ca.jpg ->acum incarco pe facebook.

| Smiiilee explică (pentru neluL):

Cum dau sa modific la 500x500?

| Smiiilee explică (pentru Smiiilee):

Tot nu merge zice there was an error updating your profile picture. Please try again.

| neluL a răspuns (pentru Smiiilee):

Acum nu mai este o problema de la tine! Facebook are probleme, asa ca incearca mai tarziu.

| Rodica_Giuglan_1999 a răspuns:

Nu merge deoarece trebuie sa aiba o marime potrivita, adica 500x500 Funda?