| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Nu-mi mai apare statusul la messenger. Orice status as pune ceilalti nu vad nimic.De ce? Ms. la toti si Craciun fericit!

4 răspunsuri:
| ViVi a răspuns:

Este o problema pentru moment
nu stiu daca stii ca aveam toti o problema cu avatarul se vedea negru complet si multi s-au plans de asta
parca acum o saptamana si mie nu imi mergea statusu dar ieseam si intram din nou si imi aparea
dar daca nu merge nici asa reinstaleaza messengerul poate ai succes

bafta
mersi kiss craciun fericit si tie

| bIjuUu a răspuns:

Pai asa mi se intampla si mie dar ca sa imi apara scriu statusu apoi ies de pe mess si intru iar dar direct olnline si se schimba
mult noroc:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu-mi apare. mi-am reinstalat mesengerul si tot degeaba. daca iesi de pe id acela si intri pe altul dupa un timp se rezolvahee heehee heelaughingwhistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ti-am zis ma sus dar stai mai mult timp pe celalat id ca dupa aia se rezolvawinking