| anonim_4396 a întrebat:

Nu o mai suport pe bunica! Stau in aceeasi casa cu parintii si cu bunica, parintii stau la parter iar eu stau la etaj cu mamaia si impartim aceeasi baie! Ieri dimineata am facut curat in baie si seara si-a facut dus mamaia! 1 era dezastru in dimineata asta numai apa peste tot cada murdara numai par de la ea pe jos! I-am zis sa faca si ea curat de nu stiu cate ori dupa ce foloseste baia si mi-a zis ca ea nu face murdar macar de as fi eu ca ea curata, urla la mine zici ca e disperata de viata! Nu pot vb calm cu ea ca incepe sa tipe la mine k nu e adevarat ca eu sunt cea care minte.
Mereu ii zic mamei ca ma enerveaza si a zis ca e batrana si a dat in mintea copiilor da nu e adev are 65 de ani da e f cocheta

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Arata-i bunii tale odata tot ce a facut,culege-i parul si arata-i-l ca e al ei,si cada murdara dupa ce face dus!
cred ca e foarte scarbos big grin
urla si tu la ea daca ea urla la tin,poate asa intelege si spune-le parintilor sa se mute ei sus sa vada daca o suporta!
sau muta-te tu jos,sau poti sa nu mai folosesti baia de acolo!
oricum, nu o sa inteleaga, asa sunt batranele asteaoh go on

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Atunci propune-i sa se muta ea cu bunica, ca nu e pentru varsta ta sa suporti zi si noapte o persoana invarsta.

| RazvanHDd a răspuns:

In timp ce doarme pune-i o perna pe fata. e batrana, o sa creada ca a murit in somn.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Propune-i mamei sa o ia pe bunica jos, cu ea, macar pentru baie.asa te va crede, si o va pune ea la punct! bafta multa!

funda?big grin

| fdgtfbvdsaq a răspuns:

Aceasi problema si la mine... Am 12 ani si bunicamea provoaca scandalu in fiecare zi din lucruri penibile(gen Dc nai mancat dimineata?!?!). Eu cand vad ca exagereaza incep sa tip cat ma tin plamani dar tie iti recomand o chestie. 1. FOLOSESTE BAIA DE JOS. 2.NU O BAGA IN SEAMA. sper sa iti foloseasca laughing