| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot sa bag pe cineva in lista de MESSENGER!
Imi apare: Your request to add a contact has taken longer than expected to complete. The operation may have succeded. Please check your Messenger List later.
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Trebuie sa iti dezinstalezi messengerul si apoi sa-l reinstalezi. Am patit si eu odata.

| Azµre a răspuns:

Scote mesul pune-l iar, dar de obicei este de la serverul yahoo, așa face și la mine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asteapta si incearca maine.Este posibil sa fie ceva probleme la yahoo.Mult noroc.