| loveyourkiss a întrebat:

Am o problema: Cand incers sa adaug un prieten in lista pe mess imi apare asta : 'Yout request to add a contact has taken longer than expected to complete. The operation may have succeeded. Please check your Messenger List later.' Si nu mi/l baga in lista. De ce? Ce pot face? funda >D

1 răspuns:
| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Incearca mai tarziu, se poate sa fie de la viteza internetului...se mai intampla.
Oricum, se poate sa-l fi adaugat in lista, daca nu, incerci mai tarziu.batting eyelashes