| Popmusic a întrebat:

Nu prea inteleg la Naruto. Minato si Yondaime e unul si acelasi nu? Sau are 2 nume sau ce? Ca nu inteleg.Am cautat poze cu Minato si cu Yondaime si e aceeasi persoana? Puteti sa-mi ziceti care e trebuie cu Minato si Yondaime?

Răspuns Câştigător
| alexXxa_4040 a răspuns:

Minato si Yondaime e acelasi personaj. Dar Yondaime inseamna al 4-lea referindu-se strict la statutul de Yodaime hokage pe cand numele lui este Minato.

3 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Era ta-su mă!

| Loome a răspuns (pentru Muflă):

Da mă! E așa de dlăăăguț când era mic xD

| คlєxヅ a răspuns:

Yondaime e porecla lui Minato adica inseamna al 4 lea. Dar numele lui adevarat e Minato. Dar se mai spune si Yondaime, multi ii spun asa, Si la inceput si eu m-am incurcathee hee.