| CosMinUtZuuUu a întrebat:

Nu stiti de unde as mai putea cumpara Jurnalele lui Stefan? Sau daca este cineva care ar vrea sa le vanda...
P.S.Mentionez ca sunt din Jud.Mures

4 răspunsuri:
| KimEunHee a răspuns:

Eu am doar volumul 3 - Nesatul. Doar eu l-am citit. Eu sunt din jud. Suceava.

| CosMinUtZuuUu explică (pentru KimEunHee):

Am facut rosti de volumul 2 si 3 dar pe primul inca nu. Daca il aveti de vanzare contactati-ma va rog pe e-mail sau pe yahoo messenger...

| anytzza97 a răspuns:

S-au vandut odata cu BRAVO, dar le poti achizitiona de pe bravo.net...Nu sunt scumpe.big grin

| CosMinUtZuuUu explică (pentru anytzza97):

Nu mai sunt in stoc! Nu se mai pot achizitiona decat daca le vinde cinevahappy