| CosMinUtZuuUu a întrebat:

HeykissTPU! Credeti ca as mai putea gasi undeva Jurnalele lui Stefan vol. 1-3? Si daca da de unde le-as putea comanda sau cumpara?

4 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Buna ^^ la mine in oras ( Iasi ) se mai gasesc aproape la orice librarie :D

http://bianca2b.wordpress.com/tag/jurnalele-lui-stefan/

| iza4ever a răspuns:

Uita-te aici - - - - > http://www.dol.ro/....../index.php

E singurul site pe care l-am gasit si au numai volumele 2 si 3, iar stocul este limitat. La mine in oras e un magazin in care sunt toate disponibile inca, eu sunt din Constanta. Incearca sa te uiti pe la tine prin oras prin tot felul de magazine de carti, magazine mari, mici, tot ce gasesti. Poate ai noroc. :*

Sper ca te-am ajutat. :P

| CosMinUtZuuUu explică (pentru iza4ever):

Intre timp am facut rost de volumele 2 si 3.Mai am nevoie de volumul 1 si nu-l gasesc pe nicaieri.La mine in oras nu le gasesc.E un oras mic.E vorba de Tarnaveni. Poate leas gasi in Tg Mures pe undeva.Trebuie sa incerc.Multumesc frumos oricumkiss

| CosMinUtZuuUu explică (pentru CosMinUtZuuUu):

Va rog daca gasiti pe vreun site primul volum...Nu-l vreau nou.Il cumpar si daca e "folosit" sau daca aveti voi de vanzare.Va rog din suflet sa scrieti aici!kiss