| MihaelaMikky4 a întrebat:

Hey! Nu stiu ce se intampla cu boxele mele de la un timp, sunt la maxim date si totusi se aud foarte foarte incet! Ce ar putea avea?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Cred ca are legatura cu firul acela, daca e deranjat sau poate rupt Doamne Fereste sunetul are de suferit.Eu de exemplu la laptop am o chestie in forma de sunet care imi arata daca e sus sau jos e pe bara de jos langa ora pe-acolo.Incearca si in control panel pe la sound.Bafta! happy

4 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Probabil sa deconectat vreun fir pe dinauntru. Asa am patit si eu!

| MihaelaMikky4 explică (pentru AndreiAlexandru36):

Si castile merg la fel de incet.

| SASergiu a răspuns:

S-ar putea sa fie un circuit defect... asa mi s-a intamplat si mie si a trebuit sa imi iau altele noi big grin

| MihaelaMikky4 explică:

Mentionez ca, castile merg la fel de incet!