| DoriB20 a întrebat:

Nu stiu ce facultate sa urmez...M-ar tenta medicina dar simt ca nu ma pasioneaza asa mult in schimb m-am tot gandit la Facultatea de Chimie din Cluj si chiar mi-ar placea.(imi place chimia,biologia, sunt la un profil real pe clasa a 12-a).Ce spuneti? Mi-ati recomanda acesta facultatea? Se merita? Se gasesc locuri de munca? Sau imi sugerati altceva? Rog seriozitate.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, evident că se găsesc locuri de muncă. Mergi unde crezi că te descurci mai bine și unde îți place ție.