| 123cori a întrebat:

Nu stiu ce s-a intamplat dar m-am trezit si eram uda toata in zona Genitala... m-am cam speriat ce e? Nu cred ca era sange...

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Hmmm `... waiting

---> Grea intrebarea. sad
---> Poate ca esti la perioada aia a lunii. (sau ca acea 'perioada' va incepe/reincepe in`curand.)

---> Numai bine! puppy dog eyes

| stweety10 a răspuns:

Probabil e aceea secretie vaginala prin care se curata vaginul. Nu ai de ce sa te sperii. http://www.seximus.ro/intrebari_sex/secretie_vaginala.php

| PSP a răspuns:

Creste bobocu` ca sa zicem asahappy Nu te speria. Ai doar 13 ani. laughing))))))))