| ionelabogdan1997 a întrebat:

Visez intruna ca ma inseala prietenu... nu mai suport visurile estea i-am zis si lui si el zice ca nu ma inseala se si jura dar nu stiu ce inseamna cum ar fi azi noapte am visat ca m-a inselat cu o prietena de-a mea bine ca nu st eu buna prietena cu ea da ma inteleg cu ea destul de bine.
prietenu meu - ce visasi azi?
eu - ca mai inselat cu cosmina din peda
prietenu meu - LOOL
eu asa cred eu ca erea ia
eu - nu mai rade
eu - ca ma enervezi
prietenu meu - Bogdan: nu ma scuze te rog
prietenu meu - nu te mia gandi
prietenu meu - la porcari
prietenu meu - din astea
prietenu meu - esti nebuna eu nu pot sta fara tine si u crezi ca stau sa te insel?
eu -doamne daca asa visez

Răspuns Câştigător
| misell0022 a răspuns:

Sunt poate doar vise,dar uneori ne afecteaza,eu de la un vis m-am despartit de prietena mea care o iiubesc si acum,la visat pe fostul ei prieten cam doua saptamani de zile si a afectato mult,nu mai mancaplangea,etc,deci doar de la vise iti dai seama si a trebuit sa plec acasa cu coada intre picioare,nu il iubeste dar visele au dato peste cap,dar acum e prea tarzziu pentru noi,deci nu lasa visele sa iti controleze viata, daca o fi adevarat ce visezi tu atunci e alta problema, eu sper sa nu fie decat doar vise la tine si atat, multi pupici

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

De ce te temi mai mult nu scapi. Si fiindca nu se intampla in realitate, se intampla in vis.
Eu cred ca ai mai fost cu cineva inainte, si ca acest altcineva te-a inselat. Si esti inca afectata de asta, si in mintea ta se formeaza tot felul de ipoteze naucitoare, care prind forma in visele tale.

| Komododragosh a răspuns:

Asta probabil exprima teama ta, si lipsa ta de incredere fata de el. A facut ceva care sa dea de inteles ca-i place de Cosmina? DAca nu a dat nimica de inteles, ci doar sunt prieteni, atuncea draguto nu ar trebui sa-ti faci griji. Totusi, nu ar fi trebuit sa rada, dar e bine ca si-a cerut scuze pentru asta si nu a reactionat violent. De obicei, cand acuzi pe iubit de ceva ce ai dreptate reactioneaza violent si incepe sa tipe ca sa-si impuna punctul lui de vedere si sa faca minciuna lui mai puternica. El a reactionat foarte bine scumpo, e doar in mintea ta teama asta, incearca sa scapi de ea, incearca sa-l vezi pe adevaratul Bogdan, ca el nu ar face asa ceva tie si ca te iubeste tare mult. Aminteste-ti de vremurile frumoase cu el, de gesturile lui, de vorbele lui si astfel iti dai seama ca el intr-adevar nu poate sta fara tine. Mult succes iti doresc!

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Cred ca ai vreo obsesie sa nu te insele de asta visezi intr-unawinking

| Roxana121 a răspuns:

Tu te gindesti ca el te inseala, sau ca te-ar putea insela cu cineva, si de aia visezi asa vise. Poate intr-adevar prietenu tau nu tea inselat, dar tu daca ii zici asa mereu o sal scoti din minti si te va lasa. ( baietilor nu le place sa fie batuti la cap mereu) acum vezi si tu daca esti mereu cu el, si nu iti da nimic de banuit ca te-ar putea insela, nu vad carei problema. Nu te mai gindi la asta si totu va fi ok.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Dar ce te face sa crezi ca ceea ce visezi se intampla si in realitate?

| greenmoon a răspuns:

Subconştientul tău te torturează! Încearcă să nu te mai gândeşti, trăiţi-vă iluzia copilărească în,, iubirea" voastră. Visele reprezintă activitatea subconştientului din timpul hibernării tale, deci nu înseamnă nimic. Inocenţilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viseaza ca il inseli si tu cu cineva sau pune-l pe el sa viseze, ca sa fiti chit!winking

| bla_5453 a răspuns:

Si eu la fel eram.Sunt sau ma rog eram foarte geloasa.si o visam pe fosta lui, sau cu niste prietene de ale mele si aveam eu impresia ca se uita la ele mai ciudat.Insa mi-am dat seama ca este doar in capul meu.si pentru ca il iubesti mult si nu vrei sa il pierzi imaginatia iti joaca feste.insa stai linistita.visele nu sunt mereu semne...dar daca nu ai incredere in el incearca sa il testezi.Gen ce parere ai de fata x? sau "aolo ciudata e fata asta" si vezi ce zice el daca te aproba.si daca sare in sus cand aude o jignire sau il vezi u ca il deranjeaza(insa baieti astia sunt si ei smecheri si faza asta poate sa nu mearga). atunci poti intra la banuieli.succes!