| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac crying de ieri imi vine sa plang intruna si nu am mancat aproape nimic, dar cui ii pasa? Nimeni nu ma crede, dau vina pe mine iar eu n`am facut nimic sad si nici macar nu vrea sa ma asculte, daca ar sti cat sufar... va rog sfaturi [cat mai multe]

3 răspunsuri:
| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey,Heey!

Poate ca din cauza nerviilor sau a stresului. Poate ai suferit in dragoste si acum iti amintesti, sau doar te-ai inbolnavit.
Faptul ca ai impresia ca nimeni nu te asculta te deruteaza si te intristeaza si mai mult! Tu nu trebuie sa fi asa! Trebuie sa ridici fruntea sus si sa spui ca esti puternica. Pofta de mancare thinking poate ti-sa dereglat putin stomacul, dar iti vei revenii!
Gandeste-te cate clipe frumoase ai avut tu pana acum. Ia niste poze cu prietenii, sau poze mai vechi de familie, si reamintesteti ce frumos a fost acolo. Lasa cumva tristetea de-oparte.
Daca vei merge agfara cu niste prieteni, creierul tau practic va uita de toata fata aia a ta trista, de-curand intalnita.
Trebuie sa iti revii, si numa tu poti face asta, cu niste incurajari! {Fate bine draga!}

Sper ca te-am ajutat!

| Purple_4057 a răspuns:

Daca iti vine sa plangi,plangi,pentru ca te descarci, stiu, te simti singura...si de acolo vin toate starile astea.stai linistita ca o sa-ti treaca, cu timpul! Daca te simti in continuare singura.si vrei sa vorbesti cu cineva. uite id-ul meu. alex0_087. te astept!

| fashionstar_4696 a răspuns:

Oo pai nu mai plange or ce s-ar fi intamplat treci peste o sa fie bine iti urez o duzina de fericire si apropo incearca sa asculti niste muzica trisa ca sa vezi cum esti acum si atunci o sa iti dai seama daca merita