| Anutsaa122 a întrebat:

Am 13 ani și de curând mi-am făcut un iubit. (Și el are tot 13, aproape 14).
Afara, când ieșim, el tot ma ia in brațe, ma pupa intruna, ma ia de fund și de sâni, uneori e enervant, dar nu zic ca e rău sa stea mai mult cu mine decât cu băieții.
Ieri, mi-a dat mesaj și m-a întrebat dacă vreau sa vin la el când vine acasă (e plecat in vacanța), ca o sa ne uitam la un film, orice.
Ideea e ca eu nu știu ce sa fac, nu știu ce o sa facem cu exactitate, nici măcar nu l-am întrebat dacă va fi cu ai lui acasă. Sfaturi? Păreri? Funda! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu vrei sa îți începi viața sexuală (dacă nu ți-ai început-o deja) mai bine nu te-ai duce.winking
Dacă vrei să stai cu el să vă uitați la un film sau ceva cheamă-l tu la tine când sunt părinții tăi acasă. Dacă te apucă de fund şi de sâni îți cam poți da seama ce vrea de la tine. Oricum la 13 ani astfel de pipăieli nu sunt prea ok, tu faci cum crezi.Nici nu mai are rost să îți zic că nu e de tine băiatul ăsta dacă lui la vârsta asta îi arde de pipăieli, dar măcar nu ți-o căuta aşa tare.

4 răspunsuri:
| Doja a răspuns:

La 13 ani nu esti suficient de matura sa iti incepi viata sexuala. Dovada este simplul fapt ca intrebi in public straini despre internet ce sa faci in viata ta privata.

Creierul tau este acum in plina dezvoltare si exista multa confuzie datorita acestui proces. Mai asteapta cativa ani pentru sex, cand te maturizezi

| Anutsaa122 explică (pentru Doja):

In primul rând nici nu ma gândesc la așa ceva, nu as face o, e mult prea devreme.

| A1b2cdefgh a răspuns:

Vrea sa faca sex cu tine de te-a chemat la el acasa, daca esti de acord, sa o faceti cu prezervativ

| Anutsaa122 explică:

La 13 ani ai mei, am sânii extrem de dezvoltați, din păcate. Dacă ai chef sa înjuri și sa iei chestii in batjocora, marș de aici happy