| eatpraylove a întrebat:

Nu stiu ce sa fac... Deci, eu sunt slabuta si foarte putin dezvoltata dar m-am obisnuit cu ideea ca nu sunt genul de fata cu cine stie ce forme si nu ma mai deranjeaza atat de tare. Prietenul meu totusi nu este de-o parere cu mine si mi-a sugerat sa port sutien cu burete doar ca sa am sanii mai mari, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DanielaElleena a răspuns:

Pai lasa sanii sa creasca de ce sa iti pui sutien cu burete doar ca sa fie mai mari o sa ii ai si tu si o sa te dezvoltezi cum trebuie si eu sunt la fel ca tine si putin imi pasa de ce zic alti eu sunt frumoasa si cu forme in felu meu deci daca vrei poarta sutien cu burete daca nu lasa-i asa nha sper ca te-am ajutat