| SweetSacrifice a întrebat:

Nu stiu ce sa fac.Nu suport pe nimeni de la scoala,si in cateva zile va trebui sa scriu pe o foaie mare lucruri si amintiri despre anul acesta de scoala.Ba frate,si eu ce as putea sa scriu? Ca toti m-au terorizat anul acesta? Ca nu am fost deloc uniti? Ca am vazut cat de nesimtiti au fost majoritatea cu persoanele diferite.Ba frate, deci am 2 prieteni in clasa asta si aia sunt amici,daca pot sa ii numesc prieteni ca's cam fraieri.Scuze,dar pe bune, sunt ca niste slugi ca le e frica de reputatia lor in scoala daca se iau de "smecheri bogati care ii injura in fiecare zi. Dirigu' m-a enervat ingrozitor din cauza ca se lua de niste copii si ii lauda pe aia care erau cunoscuti in scoala de" cei mai smecheri si bogati".
Nici nu stiu cum sa mint.

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Probabil ca voi fi si eu pusa in situatia asta neplacuta anul viitor, insa cu siguranta nu am sa aberez cum ca "au fost cei mai frumosi ani" si alte clisee expirate de felul acesta. Am sa scriu exact ceea ce am simtit pe parcursul anilor astia de care chiar mi s-a facut sila, insa nu intr-un mod prea brutal, ci sincer si la obicet. Asa iti recomand si tie sa faci. Spune ceea ce te-a deranjat, iar daca exista macar un lucru din care ai avut de invatat in tot timpul asta, mentioneaza-l, totusi.

| FadetoBlack a răspuns:

Bunăă
eu îţi sugerez să spui ce te deranjează, ce nu-ţi place, nu trebuie să minţi, ai putea aduce aminte că nu sunteţi uniţi... şi cei şmecheri? cine sunt ei?
de ce se cred aşa buni, stai liniştit că nu are minte mai multă ca tine, doar banii sunt de el :-J
baftăă!