| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, un coleg s. a suparat pe mine ca nu i.am luat apararea in fata unui profesor. Crilalti colegi ma tot criticau si spuneau lucruri urate despre mine si el a sarit pentru mine si nu numai azi de mai multe ori. Nu stiu ce facuse si profesorul nostru de chimie il certa si el se astepta ca eu sa ii zic ceva profului.
Nu stiu ce sa fac nu prea mai vorbeste cu mine nu stiu cum sa ii explic ca nu aveam ce sa fac.

1 răspuns:
| alabalaportocalala a răspuns:

Pai cereti si tu iertare ca nu ai zis nimic dar nu stiai ce ai fi putut sa-i zici daca este un prieten bun (si cred ca estewinking )o sa te ierte! dar data viitoare incearca si tu sa spui ceva!winking