| Lalala a întrebat:

Nu stiu ce sa mai facat wits' endbaiatul de care imi place mi. a marturisit ca ii place si lui de mine dar de atunci s. a indepartat multstraight facenu mai vorbim si nu mai facem nimic impreuna...l.am sunat si l.am intrebat daca i.am facut ceva si a zis ca nu si a zis sa il sun mai tarziu ca se joacastraight facef***i jocu' sa. i f*t... oare nu mai simte nimic pentru mine? daca insemnam ceva pentru el poate ca ar fi putut sa lase jocu'straight facece sa mai cred ca nu mai stiustraight faceprietenele mele au zic ca nu ma merita si ca nu are rost sa stau si sa sufar dupa el dar il iubesc muultstraight face
ce sa fac?straight face

3 răspunsuri:
| LuizaaxD a răspuns:

Nu te speria e normal...cand o persoana ii spune alteia ca simte ceva pentru ea si e reciprok se distanteaza pentru ca se simte putin cam jenat. daca vezi ca nu mai prezinti interes in fata lui/ei inseamna ca nu mai exista o oarecare atractie dar da ca vezi ca mai trage cu coada ochiului la tine inseamna ca macar 10% mai contezi deci comportate cu indiferenta pe langa el dar cu grija nici chiar asa de mare indiferenta pentru ca s-ar putea sa nu te mai placa el
big grin

| Ana12_3046 a răspuns:

Ascultati prietenele si eu am patit cam accelasi lucru cu un baiat dar el nu te merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heei am cunoscut persoane in aceeasi situatie ca a ta. sunt sigura ca acest baiat de care esti tu indragostita este doar un infantil. un copil... un imatur...asa este, nu merita chiar nu merita, insa ar trebui sa cauti pe altcineva, un baiat, clar, cu ajutorul caruia sa il uiti. baieti frumosi sunt la tot pasul, mai ales daca si tu arati binisorbig grin bafta!