| isbeenich a întrebat:

Nu stiu cum sa ma comport ca sa ii atrag atentia(pe mess ca altfel nu ne intalnim decat vara)tin sa mentionez ca eu sunt foarte timida si el e un tip retras desi are 19 ani...help pls. da. ti. mi niste variante cum sa ii dau de inteles ca imi place dar sa nu par prea directa sau eu stiu, curva(scuze expresia)

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Calea dreapta este cea mai buna De fiecare data cand vrei ceva spune lucrurilor pe nume. Altfel te vei invarti fara nici un rost Daca te place si te vra bine daca nu lumea nu s-a terminat cu el. Si ----- indiferent cum te comporti cu el sau cum esti tu; poti sa fi si fata mare daca el ca individ este educat si normal la cap cu toate ca intr baieti mai greu gasesti. te va respecta daca nu te va face in toate felurile. Doar atat. Sa nu te intereseze ce spune lumea Nu cu lumea traiesti nu lumea are grija de tine Dimpotriva daca poate sa-ti faca rau ----fi sigura ca-ti va face Asa ca traiesteti viata la maxim si curaj Pa

1 răspuns:
| monyk a răspuns:

Buna, cauta si tu diferite pretexte sa te bagi in seama cu el, de exemplu daca are o poza interesanta la avatar, fa-i un compliment, intreaba-l una, alta, ce hobby-uri are, ce muzica asculta, etc...si asa de la lucruri marunte se poate ajunge la mai mult.