| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa scap de pdf..la toate programele imi apare PDF si nu pot sale mai deschid.

Răspuns Câştigător
| Zuzazozo a răspuns:

Dezinstalezi PDF-ul din Control Panel, apoi Programsand Features si cauti acolo PDF, click dreapta pe el si Dezinstalare.

| betyy11111 a răspuns (pentru Zuzazozo):

Pai mi-a aparut o lista plina de programe...acuma ce trebuie sa apas?

| Zuzazozo a răspuns (pentru betyy11111):

Cauti acolo Adoble Flasher....si il dezinstaleziwinking

4 răspunsuri:
| betyy11111 a răspuns:

Dau funda//

| Cipry_Skipy_1983 a răspuns:

---Câștigi bani de acasă!---NU ESTE UN VIRUS!
Apasă link-ul acesta http://www.viespar.ro/? reff=c28e95ebab8a1fb52bfbf45348bf4fea hai să facem echipă. Câștigi bani din click-uri, like-uri, comentarii, etc.
Pas 1: Îți faci un cont GRATUIT.
Pas 2: Îți alegi ce task-uri doresti să rezolvi.
Pas 3: Rezolvi task-urile și primești bani.
Plata se face prin PayPal...ACTIVEAZA-TI CONTUL CU AJUTORUL LINKULUI PRIMIT PRIN MAIL SI FA-TI ECHIPA APOI DISTRIBUIND LINKUL!
Succes!