| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa spun ..am asa o stare nasoală,de câteva zile nu ma simt in apele mele!
Ma simt uitat de lume,prieteni nu am,iubita nu am,am o viata plictisitoare, cam asta fac servici si acasa, acasa si servici, sunt doar eu si cu familia si cand am chef ma mai uit la tv, as vrea sa imi fac si eu o iubita, sa am si eu cu cine vorbi, sa am si eu in suflet lângă mine, am incercat sa ma bag în seamă cu diferite fete de vârstă mea sau mai mari! Pe Facebook bineinteles, fiindcă nu am unde ma duce, cluburi sau alte locuri! Dar degeaba după o luna de zile intervine plictiseala.Ori nu ma mai baga ea în seamă ori nu o mai bag eu! Nu stiu ce sa fac! Dati-mi un sfat! Ma simt blocat! As vrea si eu sa fiu mai fericit! Nu stiu cum ca ma simt blocat la subiectul cu dragostea!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"am incercat sa ma bag în seamă cu diferite fete, de vârstă mea sau mai mari! Pe Facebook bine inteles"

greșit!
problemele tale nu au soluții virtuale/on-line ci in viața reală așa că reorientează-te spre ea