| Printzesika a întrebat:

Nu stiu nici eu ce sa mai cred! De curand m-am despartit de iubitul meu si parca acum sunt din ce in ce mai atrasa de altii dar nu pentru a-l uita pe fostul, pur si simplu cand sunt libera ma indragostesc foarte repede, incep sa simt ceva pentru alt baiat si alte chestii.La noi in clasa este un baiat foarte dragut cu care ma inteleg bine si el a inceput sa se bage in seama cu mine, ma ia dupa cap iar eu l-am mai pupacit pe obraz de vreo 2-3 ori, iar iarna asta cand a nins am iesit afara la o bulgareala iar el m-a aruncat in zapada si cand m-am ridicat nu stiu cum s-a intamplat de ne-am sarutat iar fostul a aflat mai tarziu si a inceput sa se ia de mine ca si cand inca as mai sta cu el, si de parca l-as insela.Si inca o faza este ca la noi in clasa mai este o fata mai genul ala de fura la toate iubitii, si de cand a vazut ca am inceput sa ma dau pe langa "x" si ea a inceput, si cand ma vede in jurul lui incearca sa ma inlature ca sa stea ea cu el.Chiar nu stiu ce sa fac pentru ca deja am inceput sa simt cate ceva pentru "x". Si inca o faza e ca azi la scoala ne-am strans toti la geamuri sa vedem pe 2 care se sarutau in fata scolii si fostul meu iubit care presupune ca acum sta cu fata care se saruta in fata scolii si care este mai mare cu 3 ani decat el tot zicea ca il omoara pe ala care s-o dat la ea, ii un ratat pentru ca isi face iluzii cu fata aia si mai are si tupeul sa zica ca il bate pe ala care ii cu vreo 2 ani mai mare decat iubita lui!

Dau funda pentru cele mai bune sfaturi!happy

2 răspunsuri:
| JaneEyer a răspuns:

Pai,daca fostul tau iubit inca se mai da la tine si are mult prea mult tupeu,insa nu realizeaza ca intre voi nu mai e nimic si vrea sa fiti mai mult decat prieteni, incearca sa il eviti, iar pentru fata care fura iubiti...pai,poti sa ii spui ca ar eprea mult tupeu, dar daca ti-e prietena o poti ruga sa il lase in pace pe "X", pentru ca si tu il placi si nu ar fi o prietena prea buna daca l-ar lua dupa ce voi v-ati sarutat deja. Sper ca ti-am fost de folos.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasal dracu de fraier