| sabyna29szeretlek a întrebat:

as vrea si eu cateva sfaturi...
eu acum sunt cu un baiat, dar acum nu mai simt ce am simtit pentru el. si de cateva zile am inceput sa vorbesc cu fostul care imi tot spune ca inca mai tine la mine si ca ii este dor de mine. am inceput sa fiu din nou atrasa de el. si nu stiu ce sa fac sa ma despart de actualul si sa ma combin cu el. dar mai este o problema daca voi fi din nou cu el imi voi pierde cateva prietene. chiar nu stiu ce sa fac. pe cine sa aleg? ajutati-va va rog
Fundawinking

1 răspuns:
| AliiB a răspuns:

Era odata un citat: Daca iubesti 2 persoane de-odata, alege a 2a persoana, pentru ca daca tineai cu adevarat la prima nu te indragosteai de a 2a.
Eu zic ca e foarte adevarat. :*
Succes!