| Olaru_Andreea_1991_R4oV a întrebat:

Nu stiu unde sa merg in aceasta vara. La canotaj sau la mare? La mare am fist si anul trecut si in multi ani dar in canotaj nu am fost niciodata. Nu stiu unde sa merg, sugestii!
Ps: la canotaj voi fi singura
la mare vii merge cu fratele meu si iubita lui.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu m-as duce la canotaj. E o experienta noua si posibil interesanta mai ales daca iti surade ideea. E bine sa incerci lucruri noi cand ti se ofera ocazia.

| mihai69 a răspuns:

Canotajul e un sport. Trebuie să dai la vâsle de îți curge sânge din palme. E frumos, dar foarte greu, mai ales la început.
Dacă vrei să ai o vacanță obositoare, alege sportul. Dacă vrei relaxare totală, alege marea!

| gd001 a răspuns:

Incearca lucruri noi daca te tenteaza, pana la urma la mare ai tot fost. Si nu trebuie sa ai vreo teama ca mergi singura, o sa te distrezi facandu-ti prieteni noi. O sa fie o vara de neuitat. Distractie!