| cristydts a întrebat:

Nu sunt multumit deloc de inaltimea mea si stiu ca nu o sa mai cresc prea mult... Exista vreo solutie?

4 răspunsuri:
| rey a răspuns:

Pai ce varsta si ce inaltime? unchiul meu a luat medicamente pentru inaltime si i-a crescut o grrrramda de parhee hee pe spate si piept, se lauda ca-i semn de virilitate dar sotie-sa e de alta parere happy.

| NorbO a răspuns:

Daca tot zici ca nu o sa cresti nu.
Fi si tu optimisthappy
Mai joaca basket
Dar cel mai bine sa incerci sa te accepti asa cum esti ca ai 160 ca ai 180.
Eu am 183 si sunt multumit.

| marria_7862 a răspuns:

Poti juca baschet, te vei mai inalta putin. La mine a functionat acum ceva vreme happy.

| cristydts explică:

Am 1,78 la app 17 ani. Dar am depasit deja inaltimea tatalui