| Lmune5 a întrebat:

Nu știu de ce ma rușinez repede
Eram în clasa și am scăpat telefonul în geanta unui coleg am vrut să-l iau și colegul mia zis ai grija sa nu cada prezervativele mai făcut ca o roșie
Sunt clasa a 8

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Pentru ca te gandesti la sex ca la un subiect tabu. Suntem in 2016 totusi, probabil te uiti si tu la tv, auzi la prieteni, citesti despre asta. Trebuia sa ai mai multa incredere in tine si sa-i raspunzi "Pai daca sunt atat de mici, eu ce sa fac? Nu-i vina mea." Sa vezi cum se inrosea el.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si avea prezervative?

trebuia sa ii zici ca sunt prea mici ca sa le vezi

| OnuOnulică a răspuns:

În primul rând se scrie "mi-a". Iar în al 2-lea rând nu mai da importanță lucrurile neimportante și nu te mai rușina din orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca zicea ca "ai grija sa nu cada pixul" nu iti pasa.Dai prea multa importanta subiectului, de parca ar fi ceva fenomenal.