| Efixx2 a întrebat:

Sal am o mare problema : un coleg o facut o gluma la o profa si acum toata clasa ii la parnaie ca i-am facut o poza la profa cu telefonul (telefonul avea o aplicatie - sa pui un shotgun pe capu cuiva - ii super aplicatia, deci acum toata clasa e devina pentru ca colegul ala o pus poza pe facebook dupa aia mno diriga ne-a dat mustrare scirsa, in ziua aia nu eram la scoala ( spre fericirea mea ) acum intrebarea este urmatoarea : Crede-ti ca ne va scade nota la purtare intregii clase?

Răspuns Câştigător
| donic1 a răspuns:

Eu cred ca v-a trece peste daca nu e chiar al dq asa...Eh din astea se intampla zilnic stai linistithappy

2 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei! Poate la unii nu, la unii da. De exemplu si la noi a gasit o tigara in clasa si a facut mare ancheta a cui elaughing. Si n.a scazut nota la nimeni.

| Efixx2 explică:

Mersi ca ma linistiti happy sper ca nu va fi tare rau straight face