| Izabella265 a întrebat:

Ce a vrut sa zica un coleg in asta.El a deschis cu cheia usa de la clasa si dupa aia a inchis-o repede..eu nu mi-am dat seama ca a inchis-o repede am apasat sa intru si era inchisa.Si eu am zis e inchisa usa.Dar face el pai s-a inchis cand ai vrut sa o deschizi sau cand ai apasat pe cleanta nu stiu sigur.Ce a vrut sa zica in asta? De ce a facut gluma asta proasta sad Si eu il plac si si-a dat seama

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A incuiat-o pe dinauntru. Dupa ce a intrat.A facut misto de tine.

| ChrissD a răspuns:

Nu trebuie sa iei in seama ce a facut el ...este doar o glume pentru copii sau poate nu te apreciaza sa mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A facut o gluma si atata tot. Daca tie ti se pare ca e una proasta, asta e altceva.

| AdrianDihoricescu a răspuns:

Nu cred că trebuie să dai prea mare importanţă unor astfel de evenimetne. Încadrează-le la categoria "copilărisme", că doar sunteţi copii. happy