| anonim_4396 a întrebat:

O alta intrebare, si eu o iubesc o fata, si ea pe mine, dar ea la Fetesti eu la Targoviste, deci nu ne prea vedem, ideea este, ca iubire poate fi si chiar daca nu este permanet langa mine, cu toate ca as fi vrut, nu?
si alta, cum as putea sa-i arat ca o plac si mai mult, adica m-am gandit la niste lucruri dar vreau multe pareri, dar serioase big grin

Dau si funda happy

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Iubirea e iubire, ea e aceeasi, indiferent de distanta, varsta, religie si alte glumite de acest fel. Norocul tau este ca sunteti totusi din doua localitati din acceasi tara. Daca doresti sa-i arati ca o placi, mergi cel putin de doua ori pe luna la ea. Altfel, ea isi va gasi repede un alt baiat, iar tu vei intreba din nou aici ce trebuie sa faci in noua situatie.

| firstboy a răspuns (pentru neutrino):

Sincer, dupa cat de bine o cunosc, spun eu, nu cred ca ar alege un altul happy

| firstboy a răspuns (pentru firstboy):

Si ma asteptam la ceva idei de cadouri, modalitati de trimitere, lucruri din acestea frumoase big grin

| firstboy a răspuns (pentru neutrino):

Dau si funda pentru ceva, ceva idei happy

4 răspunsuri:
| firstboy a răspuns:

Apropo am 15 ani, deci chestii calumea, nu luare in deradere big grin