| anonim_4396 a întrebat:

O colega pe care o plac foarte mult m-a respins când i-am zis ca o plac, din cauza ca suntem colegi și ar fi ciudat dacă am fi impreuna.
Suntem in același grup de prieteni, aceeași clasa, ce sa fac sa o uit, de când m-a respins aproape ca plang in fiecare zi, ma gandesc numai la ea.
Eu cred ca m-a respins din cauza ca nu arat bine nu din motivul zis de ea.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Categoric ai fost respins din alt motiv, decat ce ti-a spus ea, ca oricum nu face sens sa refuzi pe cineva ca-ti este coleg, asta fiind o aberatie.
Colegii daca se iubesc ajung sa se casatoreasca, deci motivul bagat de ea este unul prost, stangai, folosits a te refuz efiindca nu te place si nu are dragan la tine.
Din pacate, inimii nu-i poti comanda sa placa pe cine nu simte inima ei ca place. Asta este clar si asta trebuie si tu sa intelegi, ca fetele nu sunt papusi, care sa execute sau sa iubeasca pe cine vrei tu.

| zurick a răspuns:

Nici eu nu aș vrea o relație cu cineva din același colectiv, pentru că dacă se termină, va fi dubios faptul că tot ne vom vedea. Învață să accepți un " nu ", nici nu contează motivul. Plus că o cam jignești, zicând că motivul ar fi altul, mai ales faptul că ești urât. ( asta e despre insecuritățile tale, nu problema ei)

| 1997onur a răspuns:

Nu știți să fiți alfa frate ce Sava fac? Fiți alfa nu nu sunați de 100 pe zi sun-o o data nu trimite 100 mesaje ca obsedați trimite un mesaj și gata fi alfa frate curajos nu fricos din ala care abia scoate o vorba pe gura ia atitudine fi curajos

salut fata ce faci ai la un suc la KFS și aia e ce este ma atata de greu? Fiți frate alfa nu fătali care plângă tota ziua.

| zurick a răspuns (pentru 1997onur):

That's harrasing. Fă asta și pierzi și prietenia.

| 1997onur a răspuns (pentru zurick):

Ce mai este și Harrasing asta?

Ce are ma dacă este sincer și spune adevărul? Ce are dacă ii spune sa mergă la un suc în parc trebuie neapărată sa aibă BMW sau apartament? Sa iasă la un suc? Moare cineva? Ce are dacă este cu adevărat cine este el așa cum este el? eu asta sunt așa sunt cu adevărat nu dau nimănui în cap dacă spun să vina la un suc în parca. neapărat trebuie sa fiu altfel? Ce are dacă sunt sincer și sunt așa cum sunt eu? Cui nu-i convine de mine să-și găsească pe altcineva eu nu ma schimb pentru nimeni în viața asta pentru absolut nimeni niciodată asta sunt așa sunt cu adevărat până am sa mor parca dau în cap spun sa vina la un suc sane plimbam puțin in parc oricum deja este prea mult cer prea mult cer prea mult este clar orice ași face eu și orice ași spune eu este de rău cui nu-i convine sa ma lase în pace dacă eu sunt problema la orice am uita trebuie sa am ochi albaștri și 2 metri altfel degeaba orice ași face și BMW cu apartament mergeți la ăștia care fac în tot felul și da de pământ cu voi ăștia sunt bărbați adevărați pentru voi ăștia sunt ce va trebuie vouă. nu aveți voi treaba cu nebuni și obsedați

| zurick a răspuns (pentru 1997onur):

Dacă ți-a zis deja nu, atunci accepți răspunsul. Nu e nicio fată obligată să iasă cu tine la suc. O inviți, vrea bine, nu, nu. Putem lăsa la o parte misoginia că toate fetele vor mașină și apartament? happy

| 1997onur a răspuns (pentru zurick):

Tu vrei să-mi faci nervi la muncă azi? De asta te legi de mine nu? Când nu va convine ceva băgati fel și fel de miciuni și scuze pe gat la om și mergeți la alți imediata nu-mi face nervi te rog eu frumos du-te și minte pe altcineva nu pe mine eu sunt satul am văzut destule cu ochi mei nu trebuie să-mi spun altul sau aud de la alți când nu va convine ceva imediata fugiți la altul și băgați miciuni peste minciuni una peste alta nu-mi face nervi du-te minte pe altcineva nu pe mine eu sunt satul de minciuni și eu nu am obligat pe nimeni sa iasă cu mine la suc în parc nici nu am spus asta niciodată la nicio fată și niciodată nu se va întâmpla asta

| zurick a răspuns (pentru 1997onur):

Da tu te-ai enervat laughing, eu am răspuns respectuos, da nu am cu cine, mă retrag din conversație. Tot răspunsul tău denotă frustrare și misoginie, atât.
Baftă la muncă!
Si nu, scopul meu nu e să enervez oameni.

| 1997onur a răspuns (pentru zurick):

Și ce eu am țipat la tine? Și eu am răspuns respectos eu când sunt nervos nu țip la nimeni nu ai sa vezi așa ceva la mine niciodată în viata ta ma iau și ma retrag de toți nu vreau sa spun ceva greșit sa nu rănesc pe nimeni ca știu că la nervi spun mereu ceva greșit in fine las-o baltă baftă o zi buna sa aveți

| christall a răspuns:

Dacă i-ai zis asa cred și eu. Fetelor le plac băieții stăpâni pe ei și curajoși. CV de genul. Uite care e treaba. Eu te plac și vreau sa fim împreună. Mai las-o un pic și încearcă iar. Succes!