| MeGustaaaaa a întrebat:

O intrebare ca de la fata la fata.Am 12 ani si vreau sa stiu daca pot purta tocuri cand merg la o zi de nastere, nunta, botez etc..Va rog sa`mi spuneti de cati centimetri sa fie tocurile. Funda!
P. S.-Nu`mi dati platforme ca pe alea nu stiu sa merg!laughing

4 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Nu-ti recomand pentru ca daca le porti de la varsta asta iti rupi spatele. Am o cunostinta (o fata de 21 de ani) care poarta tocuri de la varsta asta si acum are probleme cu spatele

| deliaa_5419 a răspuns (pentru irina41099):

Ai dreptate si oricum parerea mea ca la varsta de 12 ani nu i-ar sta bine cu tocuri adica nu ca nu i-ar sta bine dar e prea tanara pentru tocuri o face prea matura mai asteapta 2-3 anibig grin

| Jodelle a răspuns:

Sora mea are 25 de ani, poarta tocuri de la 13 ani si e perfect sanatoasa (nu a purtat non-stop, doar la evenimente ). Poti sa porti tocuri de 2. 5.

| Jodelle a răspuns (pentru Jodelle):

Decat*, n-am fost atenta