| peacygirl15 a întrebat:

O intrebare:cum pot sa imi fac prieteni pe acest site? Si de ce nu am nici unul pana acum?

7 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Nici eu nu am avut pe TPU cand am intrat prima data.pur si simplu lumea o sa te adauge sau o sa ii adaugi pe masura ce raspunzi sau pui intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prieteni adevăraţi nu-ţi vei face în veci aici. Să fii adăugată în lista de prieteni a cuiva, în schimb, va fi foarte uşor, mai ales după ce ai pus întrebarea asta.

| Public22 a răspuns:

Intra la profilul cuiva si da-i adauga prieten. te adaug eu acum.

| ღCARMELAღ a răspuns:

Deci, te duci la utilizatorul pe care vrei sa-l adaugi la "prieteni" si in stanga, sub poza lui pe font verde scrie "adauga ca prieten" apesi acolo si gata! Sper ca ti-am fost macar putin de ajutor. Si acum te-am adaugat eu la prieteni

| SierraTomphson a răspuns:

Pai cand dai pe profilul cuiva mai jos de oracol este un boton verde pe care scrie adauga ca prieten dai acolo. Nu stiu de ce nu ai prieteni cred ca nu ti-a trimis nimeni cerere de prietenie

| SierraTomphson a răspuns (pentru SierraTomphson):

Scuze voiam sa scriu buton happy

| peacygirl15 explică:

Va multumesc tuturor foarte mult :*