| StorrY a întrebat:

O intrebare fratilor. Vreau sa stiu ce pot sa fac ca sa impedic un sentiment deloc placut. Am avut o problema cu un profesor m-a dat afara petru o faza si nu ma primit la pereche doua zile pina ce a vorbit diriginta cu el. Am prins asa o ura pe el si poate ca si o teama de cinte ori il vad imi tremura picioarele si inima imi bate foarte tare. Asta nu inteleg de ce se intimpla? Chestia e ca vreau sa impadic acest lucru sa numai tremur cind il vad ba chiar sa fiu mindra.

Răspuns Câştigător
| Jullykss a răspuns:

Eu zic că ar trebui să-ți ceri scuze și știu că o să te simți mai bine.Și să încerci să uiți sau să nu bagi în seamă așa mult. Sper că te-am ajutat.

| StorrY explică (pentru Jullykss):

Scuze am incercat sa-mi cer insa a refuzat sa ma asculte. Si in plus cind ma vede mereu se ia de mine.

| Jullykss a răspuns (pentru StorrY):

Așa i s-a întâmplat și unei colege.a prins „ciudă„ pe tine și de aceea nu mai te bagă în seamă..comportăte frumos și poate se v-a îmbuna să te asculte.happy

| StorrY explică (pentru Jullykss):

Azi chiar am stat pe colidor si nu am spus nimic el a trecut pe linga mine si mi-a dat ceva intrebari de genu " -tu ce cauti aici?-Pai sunt lider sindical.-tu, ce prosti? asa tare m-am enervat ca mi se ridicase tensiunea.

| Jullykss a răspuns (pentru StorrY):

Lasă,cu timpul sigur o să-i treacă.și nu o să mai fie nimic.Stai liniștită și pur și simplu nu-l băga în seamă. Doar tu știi. happy

| StorrY explică (pentru Jullykss):

Mda trebuie de incercat!

7 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Incearca de acum incolo sa te comporti foarte frumos, sa nu ii dai nici un mic motiv de a se lua de tine, invata bine la materia lui si poate asa te iarta.
O seara buna!

| StorrY explică (pentru Anonima264):

Uite ca eu nici nu zic nimic. si nici nu ii dau nici un motiv sa se ia de mine insa el oricum se pricaleste. chiar si azi ne-am intilnit si el sa luat de mine ..si ma are de fata rea. nu stiu de ce? asta ca nu as fi dar nici chiar ata de rea.