| Ymela a întrebat:

O intrebare pentru bărbații de pe TPU:Ce nu va place sa vedeți/observați la o fata la primele întâlniri si ce va atrage? va puteti referi la comportament si fișic ce greșeli sau ce va atrage.Multumesc si astept cat mai multe răspunsuri pentru un sondajhappy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma atrage sã o vãd stând pe telefon, si incep sã testeze si se frustreazã repede, si dupã se mai asteaptã sa le rãspund la telefon sau mesaje.
Restul sã fie putin mai deschisã ca mine, 60-70% din vorbit sã fie de la ea.

| Ymela explică (pentru anonim_4396):

Ok.am inteles; dar la fizice cunosc ti-ar placea machiata sau nemachiata(naturala); alte aspecte comportament ale?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ymela):

Machiaj foarte putin, sã se imbrace normal, imi place stilul clasic, dar dacã faci o combinatie intre rosu si negru ar fi super.

| Ymela explică (pentru anonim_4396):

happy Ai gusturi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea pentru barbati pusa la categoria adolescenti. Pune si tu intrebarea la "conversatii", poate acolo ai noroc sa dai peste barbati si nu baieti. Zic si eu.

| Ymela explică (pentru anonim_4396):

M-am experiment gresit, dar am vrut sa zic barbati deoarece suna comic baieti

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ymela):

Cam aiurea avand in vedere categoria, repet.