| LaraClarice a întrebat:

O intrebare pentru cei care au citit toate cele 4 carti Twilight.
Eu citesc acum ultimul roman, si este singurul din cele 4 carti pentru ca am vazut filmele.
Varcolacii sunt nemuritori?
De ce i-a spus Jakob, Bellei ca alegandu-l pe el nu va trebui sa se schimbe? Daca Bella l-ar fi ales pe el, atunci Jakob ar fi devenit un simplu om?
Mai exact ce a vrut Jakob sa spuna prin chestia aia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varcolacii daca aleg sa nu se transforme atunci raman oameni si imbatranesc. daca Bella l-ar fi ales pe jake atunci el alegea sa nu se mai transforme ca sa imbatraneasca impreuna asa cum a facut si billy. si el a fost un varco odata dar s-a lasat pentru mama lui Jacob big grin sper ca te-am ajutat :*

| LaraClarice explică (pentru anonim_4396):

Ai citit cele 4 carti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LaraClarice):

Eram una din cele mai obsedate fane Twilight. Inca sunt, incerc totusi sa scap, deci crede-ma stiu ce vorbesc laughing. Strangeam tot ce era cu twilight si stiu totul despre twilightwinking

5 răspunsuri:
| KarinuTzaa a răspuns:

Daca nu te superi si ai timp daca ai cartile cat costa? vreau si eu sa-mi cumpar.
Multumesc!

| LaraClarice explică (pentru KarinuTzaa):

Nu am cumparat dacat ultima parte. Incearca sa cauti pe okazii.ro. Poate acolo le gasesti pe toate la un pret accesibil. http://www. okazii.ro/beletristica/romane/twilight-saga-a114741552

http://www.okazii.ro/......a115630483

| KarinuTzaa a răspuns (pentru LaraClarice):

Multumesc mult!:X