| Patrăţel a întrebat:

O intrebare prosteasca, din cauza timiditatii mele nu am avut niciodata prieten, si am 14 ani straight face am fost intrebata, dar am zis nu, cu gandul ca cine stie cum va fi, ce va zicee plus timiditatea care ma face sa zic nu, si sincer nu vreau sa stau cu anumiti baietii doar pentru. ca plac felul in care arat, so, e atat de grav laughing? voi la cat ati avut primul prieten tongue?

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Eu zic ca este chair bine ca nu ai acum,poate simti tu ca nu este momentul, sa stii ca daca alti au prieten la varsta ta asta nu inseamna ca si tu trebuie sa ai, fiecare face ce simte.Eu nu am avut niciodata prieten si am 16 ani ^_~.

2 răspunsuri:
| anonima_5733 a răspuns:

Nu e atat de grav.probabil nu a fost nici un baiat care sa te atraga ata de mult,, deoarece atunci cand dai peste el,tonguenu o sa mai zici nu.incearca sa nu mai fi asa de timida,,Si ink ceva,,, toti suntem diferiti,, deci nu conteaza la ce varsta au avut altii primul/a prieten/a... sper ca ti-am fost de folos...

| LaLaLaLaLaa a răspuns:

Nu-ţi face griji, am întalnit persoane care au avut prieten abia după liceu sau la facultate laughing!, sau am o prietenă care a avut un " prieten " de la grădiniţă laughing. Eu, sincer, la 10 ani :d.