| Briosaaa a întrebat:

O mik problemaaa... MajORa! Am o friend care are prietenii care injura. Ei sunt foarte tari straight face daar nu stiu sa ma integrez ptk eu nu injur! Si sa nu imi cereti sa injur! X-(. Deci ce pot facebatting eyelasheshee heelaughing rolling on the floor)

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

Hey! sa fi tu insati daca te acepta asa e bine daca nu e treaba lor nu trebuie sa injuri sunt mai multe ""cluburi ""din care poti sa face parte cu oameni de rangul tau cei care nu injura ei o sa te invete si o sa te inveti si uh de la ei ca si m-am invatat si eu de la colegi mai zic cate un f*t da in rest de dumnezeu mame nu deci e ok laughing ei o sa te invete sa fi ca ei dsau te inveti pur si simplu si tu. eaca nu te acepta lasa-i si cauta-ti pr de rangul tau.

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Roga-l pe prietenul tau sa te prezinte si intra in vorba cu ei.

| Liviu a răspuns:

Eh
Uni injura fara sa isi dea seama'
Asa sunt si eu' adica daca plec de acasa sa dorm la cineva strain'
Se da ala cu capu de pereti cand mo auzistraight face
Mno vorbesc urat ce pot spune mai mult
Mia intrat in reflex'
Am auzit la toti din familie mi se pare ceva normal eu ascultand numai injuraturi =)
vreau sa zic ca nu trebuie neaparat sa injuri
Dar sa nu le atragi atentia ca vorbesc urat
Mie daca imi atrage unu atentia ca vorbesc urat...
Vorbesc si mai vulgarhappy
Asta sunt eu nu ma mandresc' insa imi recunosc un defect cand il amwinking
Care e perfect sa ridice piatrahappysa dea primul

| un copil:x a răspuns:

Dar cine ti-a spus tie ca trebui sa injuri ca sa te integrezi intr-un grup? Fi tu insuti pentru ca acele persoane nu te vor placea mai mult sau mai putin daca stii sa injuri.Si eu am prieteni care injura, bea fumeaza, iar eu nu fac lucrurile asta, dar asta nu inseamna ca nu mai suntem prietenilaughing

| alexandraaaaa a răspuns:

Nu trebuie sa ai prieteni care injura... fa-ti grupul tau, adica fara grup mai bine. everybody cans be here.fii ce esti tu.sunt tari, dar daca esti tu, esti mult mai tare...

| Brilianta a răspuns:

Pai daca nu vrei sa injuri nu o face! te crezi mai tare daca faci asta? eu nu sunt de aceeasi parerehappy si eu am prietene care fumeaza...majoritatea fac asta, eu sunt singura care nu fumeaza.nu pot sa zic ca nu am incercat ca as mintii dar totusi nu fumez...deci eu zic ca daca vei umbla un timp cu acesti prieteni vei devenii ca ei pentru ca anturajul te va face sa fii asa! imagineaza-ti un emo intr-un grup de manelistilaughing)