| IsJustMe007 a întrebat:

Am un prieten care a fost coleg cu mine dar acum sa desfintat scoala si ne vedem ocazional, problema e ca lui ii place de mine mai demult prin clasa a3a si mie de el dar mi-a spus de abia acum, in fine, acum mie tot imi place de el dar el nu ma prea baga in seama pe mess mai mereu imi zice "dnd" si lui ii plac mai mult fetele mai ari cam prin clasa a8a, acum trecem amandoi in clasa a7a, suntem la scoli diferite!

Răspuns Câştigător
| BiancaDianaa a răspuns:

In clasa a 3-a? Erati mici si nu prea cred ca prin clasa a 3-a placi pe cineva cu adevarat.Atunci esti preocupat sa te joci si sa iti faci prieteni de joaca. Tipul de care tu esti indragostita nu e pentru tine. Tu il vrei pe el si el vrea fete mai mari cu care sa fie. Sfatul meu este sa-l uiti. Ce a fost, a fost acum cativa ani.Sunt o gramada de baieti si sigur iti vei gasi unul care sa te iubeasca si care sa nu te respinga.

Bafta! :*

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Lui ii plac fetele mai mari dar el nu stie ca o fata n-ar sta cu unul mai mic ca varsta si/sau ca intaltime ca ea?oh go onS-a trezit cam tarziu printul tau si a pierdut trenul. Da-i cu flit bondaruluidevil

| Floreenofficial a răspuns:

Asa am patit si eu.si crede-ma in 4 ani flacara se stinge.mai ales ca nu v-ati mai vazut... sad

| Lora a răspuns:

Si intrebarea care era?

| rosto a răspuns:

Nu mai ai sanse la el, gata. Ii placea de tine in clasa a 3-a, adica acum 4 ani, ce a fost a trecut deja. happy

| IsJustMe007 explică:

Ce sa fac cum sa ii spun ca imi place de el ca nu am tupeul lui daca va rade?

| IsJustMe007 explică:

P. S.:dau fundita

| IsJustMe007 explică:

Ba da neam mai vazut!