| anonim_4396 a întrebat:

O pprietena de-a mea are matreata si nu mai stie cu ce sampon sa se mai spele ca sa ii dispara...s-a spalat cu nivea, wash and go, produse de la selective, showma, head and sholders, garnier...multe O solutie? Stiti voi un sampon bun sau ceva?

Răspuns Câştigător
| Teiu a răspuns:

Petrole hahn e foarte bun. Si eu am avut probleme si parul si-a revenit la 4 spalari. Il gasesti in farmacii de obicei.

3 răspunsuri:
| Andreeiutzav a răspuns:

Buna! de la wash and go am facut si eu matreata si ii recomand sa nu il mai foloseasca, daca a incercat atatea sampoane si nu au dat nici un rezultat spune-i sa se spele cu sapun de casa si apoi sa se clateasca cu otet stiu ca suna aiurea dar functioneaza dupa 2-3 spalari scapawinking sper sa reuseasca sa scape :*

| Tidiii a răspuns:

Apai si normal daca schimba atat sampoanele straight face. eu una folosesc doar wash and go si zi ca am par destul se fas si sanatoshee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa foloseasca head and sholders antidruff,, dupa citeva spalari va disparea matreata si inainte de fiecare spalare sa faca urmatorul tratament natural(sa tina solutia 2-3 ore pe par):olingura ulei maslinese amesteca cu aloe vera macinata(3-4 frunze )si zeama de la o jumatate de lamiie.