| anonim_4396 a întrebat:

Hey, ce as putea folosi pentru matreata? Am incercat si cu head&sholders, cu sampon de bebelusi(jhonson baby sau asa ceva) si acum incerc nivea. O fi bun?
voi ce folositi?

mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
| madalinutza a răspuns:

Eu folosesc head&shoulders.probabil e bun si nivea.nu am incercat inca
head &shoulders e cel mai bun dupa parerea meahappy
daca nu iti foloseste incearca schauma anti-matreatza.sau wash&go
ca si alea is ft bune.

10 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Eu folosesc Clear. E bun dar dupa devii dependenta de elwinking

| KimY a răspuns:

Iti propu ceva: i-a un galbenus de ou si amesteca-l cu otet si lamaie(suc de lamaie) si aplical p par, lasa-l pe par cam 15 min. Dupa aceea poti incepe sa iti speli parul! La mine a functionat.

| LCD a răspuns:

Clear e cel mai bun

| tpuguru a răspuns:

Daca vrei ceva foarte bun, poti folosi Nivea Diamond Gloss.Singura chestie este ca trebuie sa te mentii si sa te speli saptamanal.

| kUuKii a răspuns:

Eu folosesc head &shoulders mentol. este cel mai bun. probabil ai parul lung si des nu-i asa? si eu am avut aceiasi problema. am cumparat tot felul de produse de la farmacie, am incercat cu clear dar nimic. acum m-am tuns si nu mai am nici o problema si ma spal cu head &shoulders mentol. eu sunt multumita de elwinking

| denyelle a răspuns:

Ceva de la elmiplant

| anonymus12345 a răspuns:

Scuze pentru greseala laughing head&shoulders*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foloseste Garnierwinking. Si incearca sa nu mai schimbi samponul ca pe sosete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am avut matreata si am folosit clear. ii bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca si cu Clear.
Mie imi face bine, si imi face si parul matasos ma scapa si de matreata