| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa fac niste exercitii pentru combaterea celulitei, dar ma tem sa nu raman cu vergeturi.Am cateva si sunt albe, sunt vizibile daca intind pielea si de aceea cred ca daca mi se intareste musculatura pielea se va intinde si se vor vedea mai rau.Voi ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| doctoressa a răspuns:

Nu exista acest risc. Poti face exercitii pentru combaterea celulitei.

1 răspuns:
| stlucian a răspuns:

Poate cu un aparat "Relax and tone" sau apropiat;

http://www.trendprodukte.at/......_tone1.jpg

si o alimentatie corecta+hidratare corespunzatoare.

Vezi manualul Relax & Tone!